1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Технології

Печать

На даний момент основними методиками рентгенологічного обстеження пацієнтів є орто - і дентальна рентгенографія . При цьому цифрові технології активно витісняють плівкові методи отримання знімків.

Головний недолік двомірного зображення - це неточність діагностики стоматологічних захворювань. На панорамному знімку ми не можемо оцінити рівень кістки , її щільність , виконати потрібні вимірювання .

Сукупність цих факторів призвело до створення підприємством Planmeca апарат нового покоління - ProMax 3D .
Запатентована технологія дозволила отримати високоякісні рентгенівські зображення в трьох площинах ( фронтальній, сагітальній і аксіальній ) при цьому дотримуються норми радіаційної безпеки пацієнта і медперсоналу. В основі 3D -апаратів Planmeca лежить конусно-променева технологія формування пучка випромінювання (CBVT). У відмінності від традиційної спіральної ми отримуємо відразу об'ємне зображення, а не набір зрізів, які потім реконструюються в обсяг, втрачаючи якість зображення. Під час сканування апаратом Planmeca ProMax 3D спостерігається стробоскопічний ефект, тобто знімки робляться за допомогою пульсації випромінювача. Час сканування становить 18 секунд, проте загальний час випромінювання тільки від 3 до 9 секунд. При цьому променеве навантаження на пацієнта мінімальна ( ефективна доза становить від 5-6 до 26 мкЗв ).

Joomla